Vojvodina pobedila Rad

BEOGRAD, 1.maja 2011. (Beta) - Fudbaleri Vojvodine pobedili su u subotu kao domaćin u Novom Sadu ekipu Rada sa 2:0 u utakmici 25. kola prvenstva Srbije i izjednačili se na drugoj poziciji sa Crvenom zvezdom, koja će u nedelju na svom terenu igrati protiv Hajduka iz Kule.

Golove za Vojvodinu postigli su Miroslav Stevanović u 60. i Džo Antvi u 90. minutu.

Novosadjani pet kola pre kraja Super lige imaju 59 bodova, kao i Crvena zvezda, dok je vodeći Partizan sakupio 65. Crno-beli su ranije istog dana pobedili Jagodinu u gostima sa 2:0.

Rad i pored poraza nije ugrozio četvrtu poziciju na tabeli, pošto je nabliži pratilac "gradjevinara", Spartak iz Subotice, izgubio na svom terenu od Borca iz Čačka sa 2:1. Poslednje plasirani Čukarički bio je na korak od osvajanja prvog boda ovog proleća, ali je Indjija ipak pobedila na Banovom brdu. Gol za goste, koji su pobedili sa 2:1, u 90. minutu postigao je Bojan Dubajić.