Jovanović za pobedu Andrelehta, Ninković i Radović strelci

Bursaspor je poveo golom Gokčeka Vedersona u 37. minutu iz penala. Rezultat je izjednačio Žonatan Ležer u 57. minutu, takođe iz jedanaesterca.Milan Lane Jovanović je konačan rezultat postavio u 76. minutu.

Miloš Ninković postigao je večeras prvi pogodak za Dinamo iz Kijeva, koji je u gostima pobedio bugarski Liteks iz Loveča sa 2:1.

Ninković je gol postigao iz penala u sedmom minutu. Liteks je izjednačio u 13. minutu golom Hrista Janeva, da bi pobedu Ukrajincima doneo nigerijski reprezentativac Ideje Braun u 77.

Finski klub HJK Helsinki priredio je iznenađenje pobedom na svom terenu u prvom meču protiv nemačkog Šalkea sa 2:0, a oba gola postigao je Temu Puki.

Miroslav Radović postigao je oba gola za Legiju, koja je u Varšavi remizirala 2:2 protiv moskovskog Spartaka u prvoj utakmici četvrtog kola kvalifikacija za Ligu Evropa.

Radović je prvi pogodak postigao u trećem minutu, a izjednačio je brazilski internacionalac Ari u 52. minutu.

Novo vođstvo varšavskoj ekipi Radović je doneo u 69. minutu, a konačan rezultat, takođe drugim golom na meču, postavio je Ari u 71. minutu.