Zvezda pobedila u Smederevu

BEOGRAD, 28. avgusta 2011. (Beta) - Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su kao gosti ekipu Smedereva sa 1:0, dok je Rad u Beogradu poražen od Slobode Sevojno sa 1:2 u današnjim utakmicama 3. kola Super lige Srbije.

Jedini pogodak u Smederevu postigao je Darko Lazović u 50. minutu, dok su strelci za Slobodu Sevojno bili Filip Kasalica u 22. i Tijago iz penala u 50. minutu. Pogodak za Rad postigao je Milan Mitrović u 25.

Smederevo i Rad doživeli su prve poraze u sezoni, posle pobeda u prva dva kola, dok je Zvezda došla do šestog, a Sloboda Sevojno do sedmog boda.

Zvezdi je ovo bila druga pobeda u sezoni, uz poraz u prvom kolu od Spartaka u Subotici sa 2:0, dok je Smederevo posle dve pobede prvi put poraženo.