Italija pobedila Sloveniju

Jedini gol za Italiju postigao je Đanpaolo Pacini u 85. minutu.

POGLEDAJ VIDEO: Pacini presudio Sloveniji

Reprezentacija Estonije pobedila je na svom terenu Severnu Irsku sa 4:1. Golove za domaćina postigli su Martin Vunk, Tarmo Kink, Sergej Zenjov i Kajmar Sag, dok je Rajo Piroja postigao autogol.

U istoj grupi Srbija je pobedila Farska Ostrva sa 3:1.

Grupa A

Azerbejdžan – Kazahstan 3:2

(Alijev 53, Šukurov 62p, Javadov 68. – Ostapenko 20, Jevstignjejev 77.)

Austrija – Turska 0:0

Tabela: Nemačka 24, Turska 14, Belgija 12, Austrija 8, Azerbejdžan 7, Kazahstan 3.

Grupa B

Rusija – Republika Irska 0:0

Makedonija – Andora 1:0

(Ivanovski 59.)

Slovačka – Jermenija 0:4

(Movsisjan 57, Khitarjan 70, Gazarjan 80, Sarkisov 90+1)

Tabela: Rusija 17, Republika Irska 15, Jermenija 14, Slovačka 14, Makedonija 7, Andora 0.

Grupa C

Srbija – Farska Ostrva 3:1

(Jovanović 6, Tošić 23, Kuzmanović 69. – Benjaminsen 37.)

Estonija – Severna Irska 4:1

(Vunk 28, Kink 32, Zenjov 59, Sag 90+3 – Piroja 40.ag)

Italija – Slovenija 1:0

(Pacini 85.)

Tabela: Italija 22, Srbija 14, Estonija 13, Slovenija 11, Severna Irska 9, Farska Ostrva 4.

Grupa D

BiH – Belorusija 1:0

(Misimović 87.)

Luksemburg – Albanija 2:1

(Betmer 27, Žoakim 78. – Bogdani 64.)

Rumunija – Francuska 0:0

Tabela: Francuska 17, Bosna i Hercegovina 16, Belorusija 12, Rumunija 12, Albanija 8, Luksemburg 4.

Grupa E

Finska – Holandija 0:2

(Stroutman 29, De Jong 90.)

Moldavija – Mađarska 0:2

(Vančak 7, Rudolf 83.)

San Marino – Švedska 0:5

(Kalstrom 64, Vilhemson 70, 90+3, Olson 81, Hiseni 89.)

Tabela: Holandija 24, Švedska 18, Mađarska 18, Finska 9, Moldavija 6, San Marino 0.

Grupa F

Hrvatska – Izrael 3:1

(Modrić 47, Eduardo 55, 57. – Hemed 44.)

Malta – Gruzija 1:1

(Kankava 15. – Misfud 25.)

Letonija – Grčka 1:1

(Kauna 19. – Papadopulos 83.)

Tabela: Hrvatska 19, Grčka 18, Izrael 13, Gruzija 10, Letonija 8, Malta 1.

Grupa G

Švajcarska – Bugarska 3:1

(Šaćiri 45+2, 62, 90. – Ivanov 9.)

Engleska – Vels 1:0

(Jang 35.)

Tabela: Engleska 17, Crna Gora 11, Švajcarska 8, Bugarska 5, Vels 3.

Grupa H

Danska – Norveška 2:0

(Bendtner 24, 44.)

Island – Kipar 1:0

(Sigtorsen 5.)

Tabela: Portugal 13, Norveška 13, Danska 13, Island 4, Kipar 2.

Grupa I

Škotska – Litvanija 1:0

(Nejsmit 50.)

Španija – Lihtenštajn

Tabela: Španija 15, Češka 10, Škotska 8, Litvanija 5, Lihtenštajn 4.

Beta