Remi Barse i Reala, raspucao se Falkao

U derbiju kola Valensija i Barselona su odigrali odličan meč - 2:2. Domaći tim je poveo u 12. minutu autogolom Abidala. Samo dva minuta kasnije, Pedro posle akcije sa Mesijem donosi izjednačenje Barseloni.

Radost fudbalera Barselon nije dugo trajala.Posle akcije odličnog Matjea po levoj strani, Hernandez u 23. minutu postiže drugi gol za Valensiju.
Sesk Fabregas je golom u 77. minutu doneo bod Kataloncima.Valensija je meč završila sa desetoricom fudbalera , pošto je u 90. minut crveni karton dobio Đordi Alba.

POGLEDAJ VIDEO: Valensija zaustavila Barselonu!

Fudbaleri madridskog Reala osvojili su samo bod protiv Rasinga iz Santandera igrajući bez golova u utakmici petog kola prvenstva Španije, u prošlom kolu Real je poražen od Levantea.

Siguran na svom terenu bio je Atletiko Madrid, koji je pobedio Sporting sa 4:0, a dva gola postigao je super efikasni Falkao, letošnje pojačanje iz Porta.

POGLEDAJ VIDEO: Falkao nastavio da rešeta!