Prva pobeda Novog Pazara, remi Vojvodine

Jedini gol na meču postigao je defanzivac Ivan Babić u šestom minutu.

Prvu pobedu u novoj sezoni ostvario je i BSK iz Borče rezultatom 2:1 protiv Metalca iz Gornjeg Milanovca. Metalac je poveo golom Darka Isidorovića u 28. minutu, a Borčanci su preokrenuli golovima Asmira Kajevića u 36. i 85.

Spartak iz Subotice je na Karaburmi pobedio OFK Beograd sa 3:0. Gosti su posle prvog poluvremena vodili sa 2:0 golovima Vidaka Bratića i Mladena Čovića.

Prednost gostiju je smanjio Milan Purović u 50. a na 3:1 povećao je Vladimir Torbica u 70. minutu. Konačan 3:2 postavio je Mladen Popović iz penala u 73. minutu.

Jagodina i Vojvodina su igrali 1:1. Novosađani su poveli golom Miroslava Stevanovića u 66. a izjednačio je Filip Arsenijević u 77. minutu.

Sloboda Sevojno pobedila je Javor golom Filipa Kasalice u 28. minutu, a Radnički 1923 savladao je Borac iz Čačka sa 2:0 golovima Stanimira Miloškovića u 42. i Filipa Kostića u 63. minutu.

Partizan i Rad se sastaju večeras od 18.30, dok Hajduk Kula i Crvena zvezda igraju sutra od 16.00 časova.