Ubedljiva pobeda Dortmunda, remi Bajerna

Het-trik je postigao Robert Levandovski, golovima u 30. i 44. minutu, a u drugom poluvremenu u 78. minutu.

Mario Gece postigao je treći gol za domaćina u 75. minutu, a gosti iz Augzburga promašili su penal u 48. minutu.

Bajer iz Leverkuzena pobedio je kod kuće Volfsburg sa 3:1. Domaćina je u prednost doveo Gonzalo Kastro u 14. minutu, a rezultat je izjednačio Mario Mandžukić.

Pobedu Bajeru doneli su Eren Derdijok i Štefan Kisling golovima u 65. i 85. minutu.

Frajburg je kod kuće pobedio Borusiju iz Mehengladbaha golom Johanesa Fluma u 19. minutu.

Fudbaleri Nirnberga i Majnca odigrali su danas nerešeno 3:3 u osmom kolu Bundeslige Nemačke.

Domaćin je vodio sa 2:0 golovima Markusa Feulnera u šestom i Roberta Maka u 20. minutu.

Gosti su potom preokrenuli rezultat golovima Nika Bungerta u 32. minutu, Erika Čupa Motinga u 45. i Andreasa Ivanšica u 53. minutu.

Konačnih 3:3 postavio je Tomaš Pehart u 82. minutu.

Neugodni Hofenhajm uzeo je bod Bajernu 0:0, u tvrdom meču sa malo prilika za gol.