Milan ubedljiv protiv Parme, Lacio i Udineze bez pobeda

Junak pobede bio je Antonio Noćerino, koji je postigao het-trik. Ovaj igrač došao je u Milano iz Palerma pred sam kraj prelaznog roka, a golove je postigao u 30, 32. i 90. minutu. Četvrti gol delo je Zlatana Ibrahimovića u 73. minutu.

Gol za Parmu postigao je Sebastijan Đovinko, čime se sa šest golova izjednačio sa Antonijem Di Nataleom iz Udinezea na vrhu liste strelaca.

Milan je trećom uzastopnom pobedom osvojio 14. bod, koliko ima I Napoli. Ovi timovi dele četvrto i pet mesto.

Prvi je Juventus, koji je juče pobedio Fiorentinu sa 2:1 i ima 16 bodova. Slede Udineze i Lacio, koji su danas propustili priliku da dođu na čelo tabele i sada imaju po 15 bodova.

Lacio je kod kuće odigrao 1:1 sa Katanijom, dok je Udineze izgubio od Napolija sa 2:0.