Borha spasao bod u Užicu

Crveno-beli su bili nadomak drugog poraza u sezoni, jer je Sloboda povela u golom Filipa Kasalice u 73. minutu. Zvezda je do boda stigla tri minuta pre kraja, kada je Borha uspeo da savlada bivšeg golmana Partizana Darka Božovića.

Sloboda:
Božović, Vasilić, Bosman, Maksimović, Marić, Vranjković (Ćulibrk), Kasalica, Goločevac (Filipović), Memedović (kovačević), Tijago, Prtenjak

Crvena zvezda: Bajković, Mikić, Reljić, Adi, Vilotić, Kovačević, Evandro, Dimitrijević, Lazović (Vešović), Borha, Kaluđerović (Mezenga).

Posle ovog nerešenog rezultata, Crvena zvezda je ostala na drugoj poziciji sa 23 boda, a Sloboda je treća sa 19 bodova, jednim više od kragujevačkog Radničkog, koji je i dalje jedini neporažen u Super ligi.

Iznenađenje je danas priredio Javor, koji je golom Obiore Odite u 90. minutu uspeo u Beogradu da savlada ekipu Rada rezultatom 1:0.

Hajduk i Metalac u Kuli su igrali bez golova, a večeras se sastaju Vojvodina - Spartak.

Tabela: Partizan 27, Crvena zvezda 23, Sloboda 19, Radnički 18, Jagodina 17, Vojvodina 16, Hajduk 14, Spartak 13, OFK Beograd 13, BSK 12, Rad 11, Javor 10, Smederevo 9, Borac 6, Novi Pazar 6, Metalac 3 boda.