Pobede CSKA, Kaha Laborala i Sijene

Kaha je ostala neporažena u Grupi A, pošto je u neizvesnom meču pobedila gostujući Olimpijakos sa 81:79.

Grci su imali prednost na poluvremenu od osam poena, ali je domaćin u nastavku meča smanjivao zaostatak, a onda četiri minuta pre kraja poveo sa 72:70.

Vasilis Spanulis je 15 sekundi pre kraja utakmice trojkom izjednačio na 79:79, ali je Pablo Priđoni u sledećem napadu doneo pobedu klubu iz Valensije.

U pobedničkom timu reprezentativac Srbije Nemanja Bjelica postigao je dva poena i imao dve asistencije i skok za osam minuta u igri, dok je Marko Kešelj imao deset poena i asistenciju za Olimpijakos.

Olimpijakosu je ovo bio drugi poraz.

CSKA je u Zagrebu bio ubedljiv protiv istoimenog domaćina, pošto je slavio sa 89:47. Protiv ekipe koju predvodi srpski trener Vladimir Androić istakao se kapiten reprezentacije Srbije Nenad Krstić sa 15 poena i pet skokova, dok je Miloš Teodosić ubacio pet poena i šest asistencija.

Sijena je kao domaćin bila bolja od Galatasaraja sa 103:77. Igor Rakočević je za pobednički tim postigao četiri poena i jednu asistenciju.

Olimpija je u Ljubljani došla do prve pobede, pošto je bila bolja od poljskog Prokoma sa 70:62.