Real izgubio u Tel Avivu, Efes pobedio u Milanu

Makabi je na svom terenu slavio protiv Madriđana sa 88:82, predvođen Džordanom Farmarom koji je postigao 27 poena i imao pet asistencija.

Anadolu Efes je posle poraza u prošlom kolu u Istanbulu od belgijskog Šarlroa kao gost pobedio Armani sa 62:54. Prvo poluvreme te utakmice obeležio je jako mali broj poena (33:21 za Efes), dok su u nastavku gosti donekle popravili preciznost šuta, ali ne i domaći tim.

Partizan je u Beogradu pobedio Šarlroa sa 91:81, pa sada tri ekipe imaju dve pobede i poraz - Real, Makabi i Anadolu Efes, dok Partizan, Šarlroa i Armani imaju po pobedu i dva poraza.

U Grupi A Fenerbahče i Kantu su slavili pred svojim navijačima. Fenerbahče je pobedio Nansi sa 90:86, dok je Kantu bio bolji od Bilbaoa sa 78:69.

Unikaha je u neizvesnom meču Grupe B kao gost pobedila Brose Basket sa 79:78, dok je Barselona, takođe u gostima, bila ubedljiva protiv Uniksa sa 93:65.