Junajted stigao Siti

Trostruki strelac za Junajted bio je bugarski napadač Dimitar Berbatov, a golove su postigli još Đi Sung Park i Antonio Valensija.

Berbatovu je ovo bio sedmi meč ove sezone u Premijer ligi, a sa današnjim het-trikom postigao je četiri gola.

Gradski rivali iz Mančestera sada imaju po 45 bodova. Treći je Totenhem, koji sutra igra u gostima protiv Noriča i ima 35 bodova, uz dve utakmice manje od vodećeg tandema.

Četvrtoplasirani Čelsi igrao je danas 1:1 na svom terenu sa Fulamom. Vodeći gol u meču postigao je Huan Mata u 47. minutu, ali su gosti iz Londona izjednačili u 56. pogotkom Klintona Dempsija.

Isti rezultat bio je i u meču šestoplasiranog Liverpula i poslednjeplasiranog Blekburna. Gosti su poveli u 45. minutu autogolom Čarlija Adama, a Liverpul je izjednačio preko Maksija Rodrigeza u 53.

Njukasl se pobedom u Boltonu sa 2:0 primakao na bod Liverpulu. Strelci za goste bili su Hatem Ben Arfa u 69. i Đemba Ba dva minuta kasnije.

Duel Sanderlenda i Evertona završen je bez pobednika, 1:1. Gol za domaći Sanderlend dao je Džek Kolbak u 26, dok je bod gostima iz Liverpula doneo Lejton Bejns iz penala u 51. minutu.

U 20.45 sastaće se Stouk i Aston Vila, dok se sutra igraju tri utakmice: Arsenal - Vulverhempton, Svonsi - Kvins Park Rendžers i Norič - Totenhem.