Roma ubedljiva protiv Intera

Roma je povela pogotkom štopera Žuana u 13, a na 3:0 prednost domaćina je povećao napadač Fabio Borini golovima u 41. i 49. minutu.

Konačnih 4:0 za Romu postavio je Bojan Krkić u 89. minutu.

Fiorentina je kod kuće pobedila Udineze sa 3:2, a dvostruki strelac bio je crnogorski reprezentativac Stevan Jovetić koji je golove postizao iz penala u 39. i 84. minutu.

Drugi gol za Fiorentinu postigao je Matia Kasani u 56, a Udineze je na tom meču poveo golom Antonija Di Natalea u 14. minutu. Prednost "ljubičastih" smanjio je Gabrijel Torže u sudijskoj nadoknadi vremena.

Parma je u gostima bila bolja od Kjeva sa 2:1, a stelci su bili Sebastijan Djovinko za pobedničku ekipu i Siril Tero za domaćina, dok je Lusijano dao autogol.

Palermo je na svom terenu pobedio Atalantu sa 2:1, ali su gosti od 27. minuta igrali sa igračem manje, pošto je golman Andrea Konsilji napravio penal i dobio crveni karton.

Milan je na svom terenu igrao nerešeno bez golova sa Napolijem, a istim rezultatom završeni su dueli Juventus - Sijena, Leče - Bolonja i Novara - Kaljari.