Pobede Čelsija i Vest Bromviča

BEOGRAD, 25. februara 2012. (Beta) - Fudbaleri Čelsija su posle serije loših rezultata u subotu došli do pobede nad Boltonom od 3:0, Vest Bromvič je iznenadjujuće ubedljivo pobedio Sanderlend sa 4:0, dok su Njukasl i Vulverhempton igrali nerešeno.

Čelsi je posle poraza od Evertona u domaćem takmičenju i od Napolija u Ligi šampiona došao do pobede protiv slabašnog Boltona.

Povratak na četvrto mesto na tabeli i borbu za nastup u LŠ i sledeće sezone obezbedili su golovima David Luiz, Didije Drogba i Frenk Lampard.

Vest Bromvič Albion je bio vrlo efikasan protiv Sanderlenda i slavio golovima dvostrukog strelca Pitera Odemvingija i Džejmsa Morisona i Kita Endrjusa.

Njuklasl je imao vodjstvo od 2:0 protiv gostiju iz Vulverhemptona već posle 18. minuta ige golovima Papis Demba Sisea i Jonasa Gutiereza da bi se gosti vratili u igru u 50. minutu kada je Metju Džarvis pogodio mrežu. Važan bod Vulverhemptonu doneo je Kevin Dojl golom u 66. minutu.

Vigan i Aston Vila igrali su nerešeno bez golova.