Basta strelac za Udineze, Lacio bolji od Fiorentine

Udineze je poveo golom Antonija Di Natalea u 38, a Basta je povećao na 2:0 u 56. minutu.

Na 2:1 smanjio je Panajotis Kone u 81, a novi gol za Udineze i konačnih 3:1 postavio je Antonio Floro Flores tri minuta kasnije.

Fudbaleri Intera doživeli su četvrti uzastopni poraz u Seriji A, pošto su u gostima izgubili od Napolija sa 1:0.

Gol za Napolitance postigao je argentinski fudbaler Ezekil Laveci u 59. minutu.

Inter je od 79. minuta igrao sa igračem više pošto je štoper domaćih Salvatore Aronika dobio crveni karton, međutim tim iz Milana nije uspeo da izjednači.

Doskorašnji kapiten reprezentacije Srbije Dejan Stanković igrao je za Inter do 66. minuta kada ga je zamenio Andrea Poli.

Lacio je na svom terenu pobedio Fiorentinu sa 1:0 golom Miroslava Klozea, a za goste je srpski reprezentativac Adem Ljajić igrao prvo poluvreme, a Matija Nastasić ceo meč.