Pobede Borca i Jagodine

BEOGRAD, 3. marta 2012. (Beta) - Fudbaleri Borca iz Čačka zabeležili su u subotu drugu pobedu u sezoni na startu prolećnog dela šampionata pošto su na svom terenu savladali Javor sa 1:0, dok je Jagodina na gostovanju u Užicu trijumfovala protiv Slobode sa 2:1.

Čačani su dobro otvorili drugi deo prvenstva pošto su na svom terenu došli do pobede. Strelac odlučujućeg pogotka bio je napadač Marko Pavićević koji je zimus stigao u Borac i već na debiju doneo radost domaćinu.

Čačak je pobedom došao do 11. boda dok Javor ostaje na 15 iz jesenjeg dela takmičenja.

Jagodina je, takodje počela prolećni deo sezone pobedom, iako nije izgledalo da će trijumfovati na gostovanju u Užicu.

Domaćini su poveli u 60. minutu pogotkom brazilca Tijaga Galvaoa da Silve ali su Jagodinci za samo dva minuta došli do potpunog preokreta i šestog trijumfa u sezoni.

Preokret su gostima doneli Miroljub Kostić i Goran Gogić koji su savladali drugog golmana domaćih Bojana Šejića koji je zbog povrede zamenio prvog čuvara mreže Darka Božovića.

Jagodinci su sada sedmi na tabeli sa dva boda manje od Slobode koja je na poziciji šest.