Pobede Borca i Jagodine

BEOGRAD, 10. marta 2012. (Beta) - Fudbaleri Borca, Jagodine i Crvene zvezde zabeležili su u subotu pobede u 17. kolu Super lige Srbije, dok su preostala četiri meča završena nerešeno bez golova.

Jagodina je na svom terenu savladala OFK Beograd sa 2:0.

Strelci za domaću ekipu bili su Dejan Djenić u drugom i Ognjen Mudrinski u 26. minutu.

Borac iz Čačka je u gostima trijumfovao protiv Smedereva sa 1:0 i tako zabeležio drugu uzastopnu pobedu u prolećnom delu prvenstva.

Jedini gol na meču postigao je Ivan Jovanović u 22. minutu.

Smederevci su poslednjih 10 minuta utakmice igrali sa igračem manje, pošto je golman Dejan Ranković dobio crveni karton.

Crvena zvezda je pobedila u Ivanjici Javor sa 3:1, iako je domaćin poveo golom Obiore Odite u osmom minutu.

Utakmice BSK Borča - Hajduk, Rad - Novi Pazar, Spartak - Radnički 1923 i Vojvodina - Metalac završene su nerešeno 0:0.

Drugo poluvreme utakmice na Banjici gde je Rad dočekao Novi Pazar kasnilo je nešto manje od 10 minuta zbog incidenata na tribinama jer su se sukobili navijači dve ekipe.