Milan izgubio od Fiorentine

Utakmica između Palerma i Juventusa, koji ima dva boda manje od Milana, igraće se u 18.30.

Aktuelni šampion Italije vodio je protiv Fiorentine od 31. minuta golom Zlatana Ibrahimovića, ali su gosti preokrenuli pogocima Stevana Jovetića u 47. i Amaurija u 89. minutu.

Posle današnje pobede na svom terenu protiv Parme sa 3:1, Udineze se popeo na treću poziciju.

Tim sa stadiona "Friuli" sada ima isti broj bodova (51) kao Lacio, koji u 21.00 igra protiv petoplasiranog Napolija.

Inter je dva puta gubio u gostima kod Kaljarija, ali je uspeo da osvoji bod. Domaćin je poveo već u 5. minutu preko Davida Astorija, ali je minut kasnije izjednačio Dijego Milito.

U 61. minutu Mauricio Pinila je pogodio za 2:1, međutim, samo dva minuta kasnije dobio je drugi žuti karton zbog čega je morao da napusti teren.

Konačan rezultat postavio je Esteban Kambijaso u 64. minutu.

Ubedljiv poraz doživela je Roma na gostovanju kod Lečea sa 4:2. Domaćin je do finiša meča vodio sa 4:0, ali su u poslednja dva minuta golove za goste postigli Bojan Krkić i Erik Lamela.