Milan izgubio od Fiorentine

BEOGRAD, 7. aprila 2012. (Beta) - Fudbaleri Milana poraženi su u subotu na svom terenu od Fiorentine sa 2:1 u utakmici 31. kola prvenstva Italije, pa Juventus ima priliku da pobedom u Palermu izbije na vodeću poziciju Serije A.

Aktuelni šampion Italije vodio je protiv Fiorentine od 31. minuta golom Zlatana Ibrahimovića, ali su gosti preokrenuli pogocima Stevana Jovetića u 47. i Amaurija u 89. minutu.

Posle ove pobede na svom terenu protiv Parme sa 3:1, Udineze se popeo na treću poziciju.

Inter je dva puta gubio u gostima kod Kaljarija, ali je u subotu uspeo da osvoji bod. Rezultat je bio 2:2.

Ubedljiv poraz doživela je Roma na gostovanju kod Lečea sa 4:2. Domaćin je do finiša meča vodio sa 4:0, ali su u poslednja dva minuta golove za goste postigli Bojan Krkić i Erik Lamela.

U ostalim utakmicama 31. kola Serije A Sijena je u gostima pobedila Atalantu sa 2:1, Kjevo je na svom terenu savladao Kaljari sa 3:2, dok su Novara i Djenova igrali nerešeno 1:1, a Čezena i Bolonja 0:0.