Barselona silna protiv Viljareala

Barselona je povela u 25. minutu golom Tijaga Alkantare. Mladi reprezentativac Španije primio je loptu na sredini terena i posle solo akcije savladao golmana Dijega Lopesa.

Rezultat je u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena na 2:0 povećao Sesk Fabregas nakon odličnog proigravanja Lea Mesija.

Najbolju priliku za Viljareal u prvom poluvremenu imao je italijanski reprezentativac Đuzepe Rosi u 39. minutu kada je pogodio prečku.

Već na startu drugog poluvremena Barselona je rešila pitanje pobednika na ovoj utakmici. Prvo je u 47. Aleksis Sančez postigao pogodak, a zatim je Leo Mesi povećao na 4:0 u 52. minutu.

Mesi je drugim golom na meču u 74. minutu postavio konačnih 5:0

POGLEDAJ VIDEO:Barsa "potopila " Žutu podmornicu

Barselona će u drugom kolu, koje se zbog reprezentativnih termina igra za dve nedelje, gostovati Real Sosijedadu, dok će Viljareal dočekati Sevilju.