Partizan lako pobedio OFK, remi Čukaričkog i Jagodine

U drugoj utakmici, Čukarički je na svom terenu odigrao nerešeno bez golova sa Jagodinom.

Strelci za Partizan protiv OFK-a bili su Saša Ilić u 43. i Andrija Živković u 76. minutu.

Crno-beli su bili bolji u prvom poluvremenu, ali nisu uspeli da stvore ozbiljnu šansu sve do njegovog finiša.

Živković je u 43. minutu ubacio loptu pred gol OFK-a, ona se posle kraće gužve odbila do kapitena Partizana koji je sa nekoliko metara savladao Bojana Pavlovića.

Partizan je do poluvremena imao šansu da poveća prednost, ali Ilić i Nemanja Kojić bili neprecizni.

Šampion Srbije je bio mnogo bolji u drugom poluvremenu i imao nekoliko dobrih prilika da povede sa 2:0. To se dogodilo u 76. minute kada je Andrija Živković sam prošao nekoliko protivničkih igrača i postigao pogodak.

Utakmici na stadionu u Humskoj prisustvovalo je oko četiri hiljade gledalaca.

Partizan je tako ostao sam na prvom mestu na tabeli sa 16 bodova, dva više od drugoplasiranog Čukaričkog. OFK je 12. sa šest, a Jagodina na sedmoj poziciji sa osam bodova.