Vojvodina zaustavljena u Beču

Kao i u Novom Sadu, nadoknada izgubljenog vremena na kraju utakmice je donela dva gola, ovoga puta u mreži Novosađana. U devedeset prvom minutu poljski sudija je prestrogo dosudio penal posle jednog duela u kaznenom prostoru Vojvodine. Alar je iskoristio poklon sudije i Rapid je poveo sa 1:0.

Nakon primljenog gola, svi igrači Vojvodine su krenuli u napad, ali je u završnici Rapid bio spretniji i u 98. minutu je Bojd postavio konačnih 2:0.

Vojvodina je od 84. minuta igrala sa igračem manje pošto je isključen Pavlović zbog grubog starta na sredini terena. Pre toga sudija je za prekršaj sa leđa i bez lopte, na istom mestu upravo nad Pavlovićem, propustio da isključi Bojda.

Rapid: Kenigshofer, Zonlajtner, Kacer, Žerson, Hajkinen, Hofman, Drazan, Prager, Bojd, Trimel, Burgštaler.

Vojvodina: Supić, Poletanović, Vulićević, Đurić, Trajković, Pavlović, Grin, Moreira, Stevanović, Ađuru, Oumaru.