Živko Papaz: Zadovoljan sam sa dva finala

LONDON, 3. septembra 2012. (Beta) - Reprezentativac Srbije u streljaštvu Živko Papaz rekao je u ponedeljak u Londonu da je generalno zadovoljan plasmanom u dva finala u dve discipline u kojima je nastupao na Paraolimpijskim igrama.

Papaz je zauzeo sedmo mesto u finalu u disciplini miks 3 pištolj 25 metara. "Ovo mi je drugo finale u dve discipline u kojima sam do sada pucao i generalno sam zadovoljan. Cilj je bio finale, a kada udjete onda su vrata otvorena i do medalje. Medjutim, malo sreće je nedostajalo", rekao je Papaz agenciji Beta.

Strelac Srbije imaće još jednu priliku da osvoji medalju u disciplini pištolj slobodnog izbora sa distance od 50 metara, u kojoj će se takmičiti 6. septembra. Živko Papaz (44) je u prvoj disciplini u kojoj je nastupao na početku Paraolimpijskih igara zauzeo šesto mesto u finalu.