Partizan lako protiv Proletera

Strelci za crno-bele bili su Aleksandar Mitrović u 3. i 38, Darko Brašanac u 6. i Stefan Aškovski u 27. minutu, dok je pogodak za prvoligaša postigao Nemanja Obradović u 60. minutu.

Partizan je poveo posle lepe akcije Brašanca i Stefana Šćepovića, koji je potom sa leve strane proigrao Mitrovića u sredini.

POGLEDAJ VIDEO: Partizan - Proleter Novi Sad 4:1

Na 2:0 Brašanac je povisio udarcem sa oko osam metara, posle dodavanja Mitrovića.

Golu Aškovskog prethodila je prečka koju je pogodio Mitrović posle udarca glavom. Lopta se u nastavku akcije odbila do Brašanca, koji ju je dodao Aškovskom za pogodak iz okreta.

Četvrti gol za domaći tim Mitrović je dao udarcem glavom posle centaršuta Šćepovića sa desne strane.

Jedini pogodak za goste Obradović je postigao kada je skrenuo loptu u mrežu posle šuta Sekule Rašiovana.

Na stadionu Partizana bilo je oko 2.000 gledalaca.