Inter pobedio Kataniju, remi Kijeva i Fiorentine

Inter je protiv Katanijom došao do četvrte uzastopne pobede u šampionatu. Golove za domaćine su postigli Antonio Kasano u 28. minutu i Rodrigo Palasio u 85.

Tero je golom u 17. minutu doveo Kijevo do prednosti, a konačnih 1:1 postavio je Gonsalo Rodriges minut kasnije.

Reprezentativac Srbije Nenad Tomović odigrao je celu utakmicu za Fiorentinu, dok je Adem Ljajić na teren ušao u 82. minutu, umesto Huan Kuadrada.

Parma je na svom terenu slavila protiv Sampdorije sa 2:1 golovima Amaurija u 36. minutu iz penala i u 53.

Jedini gol za Sampdoriju postigao je Eder iz jedanaesterca u 81. minutu.

Sampdorija je od 34. minuta igrala sa igračem manje pošto je golman Serhio Romero dobio direktan crveni karton i skrivio penal za domaćina.

Udineze je na svom stadionu minimalnim rezultatom pobedio Peskaru golom Maikošuela u 50. minutu.

Domaćin je od 30. minuta igrao sa igračem manje nakon što je Brazilac Danilo zaradio drugi žuti karton.

Srpski internacionalac Uroš Ćosić presedeo je celu utakmicu na klupi Peskare.

Fudbaleri Atalante pobedili su Sijenu na svom terenu sa 2:1.

Sijena je do vođstva došla u 60. minutu golom Ređinalda, koji je minut ranije ušao na teren.

Domaćin je do izjednačenja došao u 62. minutu golom Luke Čigarinija, a konačan rezultat postavio je Đakomo Bonaventura u 82.

Fudbaleri Palerma i Torina odigrali su nerešeno bez golova, a srpski reprezentativac Alen Stevanović ušao je u igru u 59. minutu umesto Alesija Čerčija.

Poslednja utakmica osmog kola između Đenove i Rome igraće se večeras od 20.45.