Remi Arsenala i Liverpula, pobeda Junajteda

U ostalim utakmicama Norič i Totenhem su odigrali 1:1, dok je Everton bio bolji od Vest Bromvič Albiona sa 2:1, a Fulam je u Londonu pobedio Vest Hem sa 3:1.

Liverpul je protiv Arsenala imao prednost od dva gola, ali je ekipa Arsena Vengera uspela da dođe do remija.

Luis Suares je u petom minutu doveo gosti do prednosti, dok je na 2:0 povisio Džordan Henderson u 60.

Arsenal je u 65. minutu smanji rezulta preko Olivijea Žirua, dok je dva minuta kasnije Teo Volkot postavio konačan rezultat.

Sautempton nije uspeo da u petoj uzastopnoj utakmici ostane neproažen, iako su prvi poveli na meču u Mančesteru.

Džej Rodriges doveo je goste do prednosti u trećem minutu, a onda je na scenu stupio napadač Junajteda Vejn Runi.

On je već u osmom minutu doneo izjednačenje "crvenim đavolima", a u 27. doneo preokret i psotavio konačan rezultat.

Srpski internacionalac, kapiten Junajteda Nemanja Vidić, odigrao je ceo meč za ekipi Aleksa Fergusona.

Čelsi i pored prednosti od dva gola u finišu utakmice nije uspeo da dođe do pobede nad Redingom.

Huan Mata je u samoj završnici prvog poluvremena doveo prvaka Evrope do prednosti.

Fudbaler sredine terena Frenk Lampard je u 66. minutu duplirao prednost gostiju, a da bi Adam Le Fondr u 87. smanjio rezultat.

Isti igrač je u samoj završnici meča doneo izjednačenje Redingu i tako pomogao svom timu u borbi za opstanak.

Reprezentativac Srbije Branislav Ivanović odigrao je ceo meč za Čelsi.

Everton je golovima Lejtona Bejnsa u 29. i 46. minutu iz penala trijumfovao protiv VBA, za koje je jedini gol postigao Šejn Long.

Fulam je nakon dve utakmice bez pobede u šampionatu, napokon zabeležio trijumf, a strelci za domaću ekipu bili su Dmitri Berbatov u 10, Ugo Rodaljega u 49. i autogol Džoija O'Brajana u 90. minutu.

Jedini gol za Vest Hem postigao je Kevin Nolan u 48. minutu.