DEJVIS KUP: Đoković izjednačio na 2:2

U odlučujućem, petom meču, u Beogradskoj areni, danas igraju Janko Tipsarević i Vasek Pospišil.

U prvom delu prvog seta teniseri su bili izjednačeni, ali je prvi igrač sveta u šestom gemu, ipak, uspeo da napravi brejk i povede sa 4:2.

Raonić, 11. teniser sveta, u narednom gemu je odmah vratio brejk, nakon čega su obojica osvajali svoje servise i bili izjednačeni, zbog čega je set odlučen u taj brejku.

Srpski teniser je potpuno dominirao, dozvolio je protivniku da osvoji samo jedan poen i posle 62 minuta poveo je u meču.

Đoković je posle dobro odigranog taj brejka mnogo bolje igrao u nastavku meča. Protivniku je u drugom i trećem gemu dozvolio da osvoji samo po dva gema i tako je uspeo da izbori peti, odlučujući meč.