Izgubili i Siti i Junajted

Posle poraza od Sitija u prethodnom kolu Premijer lige, Mančester junajted poražen je danas na Old Trafordu od Vest Broma sa 2:1. Aktuleni šampion se posle ovog poraza nalazi na 12. mestu na tabeli sa samo sedam osvojenih bodova iz šest utamica.

Morgan Amalfitano doneo je prednost Vest Bromu u 54. minutu, a samo tri minuta kasnije izjednačio je Vejn Runi. Konačan rezultat postavio je Saido Berahinjo u 67. minutu.

I drugi tim iz Mančestera pretrpeo je poraz. Siti je u veoma uzbudljivom meču poražen na gostovanju Aston Vili sa 3:2.

U poslednjem minutu prvog poluvremena Jaja Ture doneo je prednost Sitiju, a na samom početku drugog dela, u 51. minutu, na 1:1 je izjednačio Karim El Ahmadi.

Novo vođstvo Sitiju doneo je Edin Džeko šest minuta kasnije, a konačnih 3:2 bilo je delo Andreasa Vajmana u u 76. minutu.

U preostalim mečevima koji su igrani od 16.00, Kardif je u gostima bio bolji od Fulama, Hal je pobedio Vest Hem, a SAutempton Kristal palas.