LŠ: Sneg prekinuo derbi između Galatasaraja i Juventusa

Arbitar Pedro Proensa prekinuo je susret u 33. minutu i igrači su napustili teren i otišli u svlačionice.

Utakmica će se nastaviti kada se teren bude očistio od snega.

Rezultat je u trenutku prekida bio 0:0.

Duel Galatasaraja i Juventusa igra se u šestom kolu Grupe B Lige šampiona.

Galatasaraj je treći na tabeli sa četiri boda, dva manje od drugoplasiranog Juventusa.

Fudbaleri Mančester Sitija iznenadili su večeras Bajern i slavili u Minhenu sa 3:2 u šestom kolu D grupe Lige šampiona, gol za goste da je Aleksandar Kolarov, dok lisabonska Benfika nije uspela da izbori plasman u osminu finala.

Meč u Minhenu obeležila su dva brza gola Tomasa Milera i Marija Gecea, pa je domaćin već u 12. minutu imao ubedljivu prednost.

Gosti, čiji kapiten je večeras bio Aleksandar Kolarov, preokret su počeli golom Davida Silve, nastavili zahvaljujući preciznosti srpskog igrača sa penala, a završili pogotkom DŽejmsa Milnera.

Ta pobeda, međutim, bila je nedovoljna za prvo mesto, jer su kod kuće izgubili od Bajerna sa 3:1.

Rezultati i strelci:

Grupa A:

Mančester Junajted - Šahtjor 1:0 (DŽons 67)
Real Sosijedad - Bajer Leverkuzen 0:1 (Toprak 49)

TABELA: Mančester Junajted 14, Bajer 10, Šahtjor 8, Sosijedad 1.

Grupa B:

Galatasaraj - Juventus (odloženo)
Kopenhagen - Real Madrid 0:2 (Modrić 25, Ronaldo 48)

TABELA: Real Madrid 16, Juventus 6, Galatasaraj 4, Kopenhagen 4.

Grupa C:

Benfika - Pari Sen Žermen 2:1 (Lima 45. penal, Gaitan 58 - Kavani 37)
Olimpijakos - Anderleht 3:1 (Saviola 33, 58 - Klještan 39)

TABELA: PSŽ 13, Olimpijakos 10, Benfika 10, Anderleht 1.

Grupa D:

Bajern - Mančester Siti 2:3(Miler 5, Gece 12 - Silva 28, Kolarov 59. penal, Milner 62)
Viktorija Plzenj - CSKA 2:1 (Kolar 77 - Musa 65)