Bez golova u rimskom derbiju, Juventus nerešeno sa Veronom

Juventus je posle prvog poluvremena vodio sa 2:0, a dvostruki strelac bio je Karlos Teves. Argentinac je mrežu na stadionu Bentegodi pogodio u četvrtom i 21. minutu.

Luka Toni smanjio je na 1:2 u 52. minutu, a bod domaćima doneo je Huan Ignjasio Gomes u četvrtom minutu sudijske nadoknade vremena.

Posle trećeg remija u prvenstvu, crno-beli su prvi na tabeli sa 60 bodova, devet više od drugoplasirane Rome. Verona je peta sa 36 bodova.

Na Olimpijskom stadionu u Rimu, Roma i Lacio odigrali su bez golova, najviše zahvaljujući dobroj odbrani Lacija. Ekipa Eduarda Reje nalazi se na drugom mestu na tabeli sa 51 bodom, ali i utakmicom manje, dok je Lacio na devetom mestu sa 32 boda.

Fudbaleri Sampdorije pobedili su na svom terenu Kaljari sa 1:0 golom Danijelea Gastaldela u 11. minutu. Ekipa Siniše Mihajlovića zauzima 12. mesto sa 28 bodova, a Kaljari je 15. na tabeli sa četiri boda manje.

Đenova je na gostujućem terenu pobedila Livorno sa 1:0 golom Luke Antonelija u 10. minutu, dok su Parma i Katanija odigrali bez golova.

Fudbaleri Bolonje pobedili su na gostujućem terenu Torino sa 2:1. Domaći su poveli u petom minutu golom Ćira Imobilea, a pobedu Bolonji doneo je dvostruki strelac Džonatan Kristaldo, koji je mrežu pogodio u 11. i 24. minutu.

Bolonja je 16. na tabeli sa 21 bodom i ima tri manje od Livorna koji se na 18. mestu nalazi u zoni ispadanja, dok je Torino sedmi sa 33 boda.

Večeras u Milanu, od 20.45 igraju Inter i Sasuolo.

Juče je Napoli pobedio Milan sa 3:1, Udineze je bio bolji od Kjeva sa 3:0, a Fiorentina je pobedila Atalantu sa 2:0.