Inter u poslednjem minutu pobedio Udineze

BEOGRAD, 3. oktobra 2009. (Beta) - Fudbaleri Intera pobedili su Udineze sa 2:1 u poslednjim trenucima utakmice i tako se učvrstili na prvom mestu na tabeli Serije A.

Vodeći gol za akteulnog šampiona Italije postigao je kapiten reprezentacije Srbije Dejan Stanković u 22. minutu, ali je posle samo pet minuta izjednačio Antonio Di Natale svojim devetim golom u sezoni.

Gol za Interovu petu pobedu u prvenstvu postigao je Vesli Snajder u sudijskoj nadoknadi vremena. To je bio njegov prvi pogodak za "plavo-crne" od kada je iz Real Madrida došao na Đuzepe Meacu.

Inter je prvi na tabeli sa 16 bodova, dok je Udineze na petom mestu sa pet bodova manje.

Fudbaleri Barija i Katanije su ranije danas odigrali bez golova.

Sutra se igraju preostale utakmice sedmog kola "kalča", a u derbiju se sastaju Palermo i Juventus.