Stouk siti i Vigan podelili bodove

BEOGRAD, 12. decembra 2009. (Beta) - Fudbaleri Stouk sitija odigrali su na svom terenu nerešeno 2:2 sa ekipom Vigana u prvoj utakmici 16. kola engleske Premijer lige.

Gosti su dva puta vodili, a u poslednjem minutu nisu iskoristili ni jedanaesterac.

Vigan je poveo u 16. minutu pogotkom Emersona Bojsa, ali je u 37. minutu izjednačio Sanli Tunčaj.

Novo vodjstvo gostujućoj ekipi doneo je Majnor Figeroa u 73. minutu, sa samo minut kasnije poravnao je Rajan Šoukros.

U 90. minutu u kaznenom prostoru Stouka oboren je Djordi Gomez, a sudija je pokazao na belu tačku.

Najstrožu kaznu izveo je Ugo Rodaljega, ali je to učinio veoma loše, pa je golman Stouka Tomas Sorensen zaustavio udarac i sačuvao bod svojoj ekipi.