Pobede Angole i Alžira

BEOGRAD, 14. januara 2010. (Beta) - Fudbalska reprezentacija Angole pobedila je u Lunadi selekciju Malavija sa 2:0, u drugoj utakmici drugog kola Grupe A na Afričkom kupu nacija.

Domaćin turnira Angola povela je u 48. minutu preko Flavija, posle asistencije Đalme, a pobedu je potvrdio Manučo u 53. minutu.

U prvoj utakmici drugog kola Grupe A, Alžir je ranije danas pobedio Mali sa 1:0.

Jedini gol na utakmici postigao je Rafik Haliče u 43. minutu, posle slobodnog udarca koji je izveo Karim Zijani.

Alžir je u prvom kolu izgubio od Malavija (0:3) i ima tri boda u Grupi A. Toliko ima i selekcija Malavija, koja večeras igra protiv Angole.

Reprezentacije Angole i Malija sakupile su po jedan bod, posle remija u prvom kolu (4:4).