Krasić doneo bod Juventusu

Katanija je povela golom Gonzala Bergesija u 22. a srpski reprezentativac Miloš Krasić izjednačio je u 49. minutu.

Sijena je pobedila kod kuće Leče sa 3:0. Golove su postigli Matija Destro u šestom i Emanuel Kalajo u 53. i 70. minutu. Srpski golman Željko Brkić branio je celu utakmicu za domaćina.

Kjevo je pobedio na svom terenu dosadašnjeg lidera Serije A Đenovu sa 2:1. Gosti su poveli golom Rodriga Palasija u 48. minutu, ali su od 59. igrali sa igračem manje pošto je Dario Daineli napravio penal i dobio crveni karton.

Serđo Pelisije je promašio penal, ali je u 74. minutu ipak izjednačio rezultat. Pobedu Kjevu doneo je Davide Moskardeli u nadoknadi vremena.

Atalanta je ugostila Novaru i pobedila sa 2:1. Tim iz Bergama je poveo golovima Ezekila Šelota i Luke Čigarinija u 34. i 59. minutu. Jedini gol za goste postigao je Filipo Porkari u 90. minutu.

Srpski fudbaler Ivan Radovanović igrao je do 58. minuta za Novaru i dobio je žuti karton.

Kaljari i Udineze odigrali su meč bez golova, kao i Lacio i Palermo.

Večeras se od 20.45 sastaju Parma i Roma.