Remi Liverpula i Noriča

Liverpul je poveo golom Krega Belamija u nadoknadi prvog poluvremena. Hoze Enrike je poslao loptu preko čitavog terena, Luis Suarez je odložio za Belamija koji je izašao sam ispred golmana Noriča i savladao ga.

Konačnih 1:1 postavio je kapiten Grant Holt udarcem glavom sa nekoliko metara od gola posle centaršuta Antonija Pikingtona.

Svonsi je posle prvog poluvremena vodio u Vulverhemptonu sa 2:0, ali su domaći uspeli pred kraj meča da izjednače rezultat.

Njukasl je na svom terenu pobedio Vigan golom Joana Kabaja, a Sanderlend je u gostima pobedio Bolton sa 2:0 golovima Stefana Sesenjoa i Niklasa Bendtnera.

Vest Bromvič je u gostima pobedio Aston Vilu sa 2:1. Domaćini su poveli golom Darena Benta iz penala, ali je posle toga Kris Herd dobio crveni karton, pa su gosti igrali sa igračem više. Vest Bromvič je potom preokrenuo rezultat golovima Jonasa Olsona i Pola Šarnera.