Siti ubedljiv u Blekburnu, gol Stefana Savića

"Građani" su poveli golom Endija Džonsona u 57. minutu, a dva minuta kasnije prednost je povećao Mario Baloteli. Siti je poveo 3:0 golom Samira Nasrija.

Konačnih 4:0 postavio je bivši fudbaler BSK-a iz Borče i Partizana Stefan Savić golom glavom posle kornera u 87. minutu. To je Saviću prvi gol od kako je prešao u Mančester siti.

Mančester junajted pobedio je kod kuće Norič sa 2:0 golovima Andersona u 68. i Danija Velbeka u 87. minutu.

Aston vila je kao domaćin pobedila Vigan sa 2:0 golovima Gabrijela Agbonlahora u 36. i Darena Benta u 62. minutu.

Njukasl junajted je u gostima pobedio Vulverhempton sa 2:1. "Crne svrake" su vodile sa 2:0 golovima Dembe Ba u 17. i Jonasa Gutijereza u 38. minutu. "Počasni" gol za "Vukove" postigao je Stiven Flečer u 88. minutu.

Sanderlend je kod kuće sa Vest Bromvič Albionom odigrao nerešeno 2:2, iako je gubio sa 2:0. Gosti su vodili golovima Džejmsa Morisona i Šejna Lona u četvrtom i petom minutu, a domaćin je izjednačio preko Niklasa Bendtnera u 24. i Ahmeda Elmohamadija u 27. minutu.

Ranije danas Liverpul je pobedio u gradskom derbiju Everton sa 2:0.