Durent srušio Los Anđeles Kliperse

Kevin Durent bio je najefikasniji u pobedničkom timu sa 32 poena, od kojih je 24 postigao u drugom poluvremenu, a imao je i po sedam skokova i asistencija. Rasel Vestbruk dodao je 26 poena, dok je Serž Ibaka ubacio 17 uz devet skokova.

Blejk Grifin postigao je 31 poen i imao 11 skokova u poraženom timu, a Džamal Kroford 14 poena.

Košarkaši Klivlenda pobedili su na svom terenu Boston sa 95:90 najviše zahvaljujući Kajriju Irvingu koji je postigao 40 poena, od kojih 11 u poslednja dva i po minuta utakmice. Tristan Tomas dodao je 21 poen u ekipi Kavalirsa.

Redžon Rondo bio je najbolji u poraženom timu sa 17 poena, 13 skokova i osam asistencija, dok je Kevin Garnet dodao 16 poena.

Detorit je pobedio Orlando sa 105:90 i tako ostvario devetu pobedu u poslednjih 13 utakmica. U ekipi Pistonsa šestorica igrača postigli su dvocifren broj poena, a najefikasniji je bio Brendon Najt sa 18, dok je Greg Monro postigao dva manje.

U ekipi Orlanda najefikasniji je bio Džej Džej Redik sa 26 poena, a Džamir Nelson postigao je 14 i imao devet skokova.

Košarkaši Milvokija pobedili su Filadelfiju sa 110:102 i naneli joj peti uzastopni poraz na gostovanjima. Dobru partiju u ekipi Baksa pružio je Ersan Iljasova, koji je postigao 27 poena i imao 16 skokova.

Brendon Dženings ubacio je 25, a Monta Elis 18 poena i 10 asistencija za Milvoki, koji je ostvario šestu pobedu u poslednjih osam utakmica.

U ekipi Filadelfije, koja je u poslednjih 13 utakmica zabeležila 10. poraz, Evan Tarner bio je najefikasniji sa 23 poena.