Juventus i Ćezena podelili bodove

BEOGRAD, 12. marta 2011. (Beta) - Fudbaleri Ćezene nadoknadili su dva gola zaostatka i odigrali nerešeno sa Juventusom 2:2, u utakmici 29. kola italijanskog prvenstva.

Dvostruki strelac u ekipi Juventusa bio je Alesandro Matri, koji je postigao golove u 19. i 35. minutu, oba puta posle asistencija kapitena Alesandra Del Pjera.

Ćezena je smanjila golom Luisa Himenesa iz jedanaesterca u 41. minutu, nakon što je golman torinskog tima Đanluiđi Bufon oborio Marka Parola, koji je golom u 80. minutu doneo bod domaćem timu.

Juventus je od 43. minuta igrao sa 10 igrača pošto je drugi žuti karton dobio Marko Mota.

Reprezentativac Srbije Miloš Krasić igrao je za Juventus do 45. minuta.

Juventus je sedmi na tabeli sa 42 boda, dok je Ćezena na 17. mestu sa 29 bodova, jednim više od Lečea koji se nalazi u zoni ispadanja.

Ostale utakmice 29. kola Serije A igraju se u nedelju, dok su sinoć Breša i aktuelni šampion Inter odigrali nerešeno 1:1