Osam mečeva suspenzije zbog napada na sudiju

BEOGRAD, 21. marta 2011. (Beta) - Fudbaler italijanskog drugoligaša Albinolefea David Bombardini suspendovan je na osam utakmica zbog napada na sudiju tokom utakmice sa Portosumagom, preneli su italijanski mediji.

Razlog za ovako veliku kaznu je to što je 36-godišnji Bombardini u 89. minutu utakmice napao arbitra i pokušao da ga zadavi. Pored toga on ga je vređao i gurao.

Albinolefe je prošle subote kao gost izgubio od Portosumaga sa 2:1, a utakmicu su obeležila čak tri crvena kartona.

Pored Bombardinija isključeni su njegov saigrač Mehmet Hetema i Federiko Džerardi iz domaćeg tima. Oni su teren morali da napuste u 40. minutu.

Posle 32 kola Serije B Albinolefe je na 16. mestu sa 36 bodova, a Portosumaga je 19. sa 33 boda. Obe ekipe do kraja prvenstva očekuje borba za opstanak.