Mađari nadigrali Francuze

Utakmica je počela izjednačeno sa obe strane da bi Francuzi serijom od pet golova u 24. minutu došli do prednosti od četiri gola razlike.

U nastavku Mađari su pokušavali da naprave rezultatski priključak i to im je najzad pošlo za rukom sredinom drugog dela, a u 52. minutu poveli su sa dva gola razlike (24:22) i prednost održali do kraja susreta.

Mađarska je do pobede došla najviše zahvaljujući sjajnom igrom golmana Nandora Fazekaša koji je imao čak 21 odbranu, a odlični su bili i Sabolč Zubai sa šest i Gergelji Haršanji sa pet postignutih golova. U timu Francuske najefikasniji je Gzavie Baraše sa pet golova.

Iz Grupe C u drugu fazu takmičenja plasirale su se selekcije Španije, Mađarske i Francuske, dok je Rusija završila takmičenje.