Pobeda Junajteda, Vidić ponovo na terenu

Fudbaleri Noriča su kao domaćini bili bolji od Vigana sa 2:1, a Stouk i Everton odigrali su nerešeono 1:1.

Junajted je nastavio seriju pobeda u nacionalnom šampionatu, a u trijumfu nad Sanderlendom učestvovao je i srpski internacionalc Nemanja Vidić.

"Crveni đavoli" su do prvog gola na utakmici došli već u 16. minutu, a strelac je bio Robin van Persi, dok je na 2:0 povisio Tom Kleverli u 19.

Novi gol za Junajted postigao je Vejn Runi u 59. minutu, dok je jedini gol za goste postigao Frejzer Kembl u 72.

Odbrambeni fudbaler i kapiten Junajteda Nemanja Vidić je nakon dvomesečne pauze zbog povrede kolena u igru ušao u 68. minutu umesto Rija Ferdinanda.

Aston Vila je kao gost priredila iznenađenje pobedivši Liverpul.

Dvostruki strelac za Aston Vilu bio je Kristijan Benteke u 29. i 51. minutu, dok se u listu strelac upisao još Andreas Vajman u 40.

Liverpul je do gola došao tek u 87. minutu, a pogotak je postigao kapiten Stiven Džerard.

Kvins Park Rendžers je zabeležio prvu pobedu u ovoj sezoni, oni su na svom stadionu bili bolji od Fualama.

Pobedu KPR doneo je dvostruki strelac Adel Tarabat golovima u 52. I 68. minutu, dok je pogodak za Fulam postigao Mladen Petrić.

Norič je nastavio seriju pobeda u ligi, a ovaj put su bili bolji od Vigana sa 2:1.

Strelci za trijumf Noriča bili su Entoni Pilkington u 15. i Vesli
Hulan
u 64.

Strelac za Vigan bio je Šon Maluni u 51. minutu.

Everton je u pet uzastopnom meču u šampionatu ostao neporažen.

Ekipa iz Liverpula je do prednosti došla autogolm Rajana Šavkrosa u 36. minutu, dok je konačan rezultat postavio Kenvin Džons u 52.

Ranije danas Mančester siti je kao gost bio bolji od Njukasla sa 3:1.