Partizan poražen u Širokom Brijegu

Crno-belima je to šesti poraz u regionalnom takmičenju, dok je Široki zabeležio šestu pobedu.

Loša igra u drugom poluvremenu koštala je Partizana važne pobede u Širokom Brijegu, iako je u završnici prvog dela meča izgledalo da će crno-beli prelomiti duel u svoju korist.

Domaćin je sredinom druge četvrtine imao čak 16 poena prednosti (34:18), ali je Partizan u završnici poluvremena zaigrao mnogo bolje i došao do izjednačenja.

Ipak, u nastavku se Široki još jednom "odlepio", a Partizan ovaj put nije imao snage za novi povratka uz život.

Najefikasniji u pobedničkoj ekipi bio je Marko Šutalo sa 21 poenom, a pet manje postigao je Željko Šakić. Bogdan Bogdanović predvodio je crno-bele sa 12 poena, a po jedan manje ubacili su Dru Gordon, Davis Bertans, Dejan Musli i Nemanja Gordić.