Pobeda Milana, prvi poraz Mihajlovića

Milan je posle dva remija i jednog poraza u Seriji A uspeo da dođe do ubedljive pobede nad Atalantom rezultatom 3:0. A, golove za roso-nere postigli su Kaka u 35. i 65. minutu i Brajan Kristante u 67.

Fudbaleri Sampdorije pretrpeli su prvi poraz posle šest utakmica, od kako ih sa klupe predvodi Siniša Mihajlović. Oni su izgubili od Napolija sa 0:2, a oba gola za Napolitance postigao je Dris Mertens u 53. i 62. minutu.

U ostalim današnjim utakmicama Katanija je pobedila Bolonju sa 2:0, Parma Torino sa 3:1, Đenova Sasulo sa 2:0, a Verona je u gostima slavila protiv Udinezea rezultatom 3:1.

Juventus je prvi na tabeli Serije A sa 49 bodova, osam više od drugoplasirane Rome, Napoli je treći sa 39, a Sampdorija je 14. sa 18 osvojenih poena.