Zvezda pobedila Hemofarm

BEOGRAD, 5. januara 2012. (Beta) - Košarkaši Crvene zvezde Beograd pobedili su u četvrtak uveče u Vršcu Hemofarm sa 81:73 (13:23 23:23 19:13 26:14) u 14. kolu regionalne Jadranske lige.

Tim iz Beograda zaostajao je za domaćinom posle tri četvrtine, ali je u poslednjoj deonici uspeo da se približi, a potom i preokrene rezultat u svoju korist.

Hemofarm je na poluvremenu imao deset koševa prednosti, a ekipu su predvodili Mladen Jeremić i Boris Savović koji su na kraju meča imali 21 i 17 poena.

Tim iz Vršca je neuspehom u četvrtak protiv Zvezde na svom parketu zabeležio već šesti poraz u nizu.

Oba tima sada imaju skor od četiri pobede i 10 poraza a ostale utakmice 14. kola su na programu u subotu i nedelju.