Inter pobedio u Moskvi, remi Trabzonspora i Lila

Inter je poveo golom Lusija u 6. minutu golom štopera Lusija. Nakon kornera sa desne strane, golman Vladimir Gabulov je krenuo da izboksuje loptu, ali se sudario sa čak dva svoja saigrača, Vasilijem Berezuckim i Pavelom Mamajevim.

Brazilski reprezentativac Lusio je to iskoristio i poslao loptu u prazan gol domaćina.

POGLEDAJ FOTO GALERIJU: Pobede Bajerna i Reala, Bazel uzeo bod u Mančesteru

Prednost Intera udvostručio je Đampaolo Pacini golom u 23. minutu. Japanac Juto Nagatomo prošao je po desnoj strani, prebacivši loptu kroz noge Alekseju Berezuckom i ubacio loptu u peterac gde je Pacini neometano sproveo loptu u mrežu.

Prednost Italijana smanjio je ruski reprezentativac Alan Džagojev golom iz slobodnog udarca u 3. minutu nadoknade prvog poluvremena.

Brazilac Vagner Lav izjedančio je rezultat na 2:2 u 77. minutu. On je prevario Lusija i sa 15 metara iskosa savladao golmana Žulija Sezara.

Konačnih 3:2 za Inter postavio je Argentinac Mauro Zarate u 79. minutu, kada je iskoristio sjajan pas Estebana Kambijasa i grudima spustio loptu na poluvolej i sa 16 metara savladao Gabulova.

Srpski reprezentativac iz CSKA Zoran Tošić ušao je u igru u 68. minutu umesto Mamajeva, dok Dejan Stanković nije bio u timu Intera zbog povrede.

U drugoj utakmici Grupe B turski Trabzonspor i francuski Lil odigrali su nerešeno 1:1.

Lil je poveo golom Muse Sova u 31. minutu, a Trabzonspor je izjednačio golom Gustava Kolmana iz penala u 75. minutu.