Fiorentina pobedila, Miha preživeo

Fiorentina koju trenira bivši reprezentativac Srbije Siniša Mihajlović uspela je da dođe do pobede u duelu sa Đenovom. Jedini gol na meču postigao je Andrea Lazari u 41. minutu.

Srpski fudbaler Adem Ljajić nije bio u protokolu utakmica za Fiorentinu dok je za Đenovu Boško Janković igrao do 57. minuta.

Sijena je bila ubedljiva na svom terenu i pobedila Kijevo sa 4:1. Posle prvog poluvremena rezultat je bio 1:0 za domaćina ali je efikasnijom igrom u nastavku Sijena zabeležila treću pobedu u sezoni.

Prva dva gola za domaći tim dao je Matia Destro a po jedan gol dali su Gaetano Dagostino i Emanuel Kalajo. Strelac za Kijevo bio je Davide Moskardeli.

Udineze je zabeležio novu pobedu i sada je drugi na tabeli iza Juventusa.

Palermo je pobeđen sa 1:0 a jedini gol dao je najbolji strelac ekipe Antonio Di Natale na asistenciju srpskog fudbalera Dušana Baste. Basta je odigrao ceo meč za domaći tim.

U ostalim mečevima Bolonja je na svom terenu došla do pobede nad Atalntom od 3:1 iako je gostujući tim poveo dok je Parma sa 2:0 pobedila Čezenu.

Leće je odigrao na svom terenu 1:1 sa Novarom a u igri je posle povrede Andree Espozita u 15. minutu ušao reprezentativac Srbije Nenad Tomović.