Bajern preko penala do finala

Meč je posle 90 minuta i produžetaka završen pobedom Reala sa 2:1. Prvi meč u Minhenu Bajern je dobio istim rezultatom - 2:1.

Strelci na večerašnjem meču bili su Ronaldo u 6. iz penala i 14. za Real, a Roben u 27. minutu iz penala za Bajern.

Do kraja nije bilo pogodaka, pa su odlučivali penali. Nojer i Kasiljas odbranili su po dva penala, a presudio je promašaj Ramosa posle kojeg je Švajnštajger pogodio za plasman u finale.

Real Madrid: Kasiljas, Arbeloa, Marselo, Ramos, Pepe, Kedira, Alonso, Ozil (Granero 111'), Di Marija (Kaka 75'), Ronaldo, Benzema (Iguain 106').