Partizan izgubio od Čehovskih medveda

Najefiksniji u Partizanu bili su Uroš Mitrović sa šest golova i Bogdan Radivojević sa pet golova.

Crno-beli nisu uspeli da naprave iznenađenje i da savladaju favorizovane goste iz Rusije. Odigrali su odlično prvo poluvreme, ali su posustali u drugom delu meča, kada su gosti postigli čak 20 golova.

U prvom poluvremenu ekipe su bile izjednačene. Čehovski medvedi su poveli sa 10:9, a zatim su crno-beli serijom od 5:1 uspeli da na odmor odu sa prednošću od tri gola (14:11).

Početkom drugog poluvremena ruski tim je veoma brzo došao do izjednačenja (14:14), a u 37. minutu već je vodio sa 18:16. U 45. minutu ruski tim je vodio sa 24:19 i pobednik je bio odlučen.

U prvom meču u Moskvi Čehovski medvedi su pobedili sa 38:31.

Partizan je poslednji na tabeli Grupe A sa jednom pobedom i šest poraza, dok su Čehovski medvedi prvi sa pet pobeda i jednom nerešenom utakmicom i jednim porazom.