Udineze i Lacio na vrhu

Udineze je na svom terenu pobedio Sijenu sa 2:1. Prvi gol na meču postigao je srpski fudbaler Dušan Basta u 50. sekundi meča. Rezultat je na 2:0 povećao Antonio Di Natale u 64, a konačnih 2:1 postavio je Fabio Bolconi u 77. minutu.

Lacio je u Rimu pobedio Parmu golom Đuzepea Skulija u 85. minutu.

Fiorentina koju trenira Siniša Mihajlović izgubila je u gostima od Kjeva sa 1:0 golom Luke Riđonija u 66, a istim rezultatom Leče je pobedio Čezenu pogotkom Huana Kuadrada u 56. minutu.

Atalanta je nastavila sa dobrim rezultatima posle pobede minimalnim rezultatom nad Kaljarijem na svom terenu golom Hermana Denisa u 81. minutu.

Milan je kao domaćin ubedljivo pobedio Kataniju sa 4:0. Golove za "rosonere" postigli su Zlatan Ibrahimović u sedmom iz penala, Robinjo u 24. i Đanluka Zambrota u 72. minutu. Frančesko Lodi postigao je autogol u 69. minutu.

Utakmice Napoli - Juventus i Đenova - Inter odložene su zbog nevremena.