Siti i Junajted završili posao

Domaćin je poveo golom Silvestrea Varele u 28. minutu, ali je Siti u nastavku utakmice uspeo da preokrene rezultat.

POGLEDAJ VIDEO: Porto - Mančester siti 1:2

Prvo je u 55. minutu Alvaro Pereira zatresao vlastitu mrežu, a potom je Aguero pet minuta pre kraja utakmice doneo pobedu lideru Premijer lige.

Fudbaleri Ajaksa nisu uspeli da izbegnu poraz na svom terenu protiv velikog Mančester junajteda.

POGLEDAJ VIDEO: Ajaks - Mančester junajted 0:2

Golove za tim Aleksa Fergusona postigli su Ešli Jang u 60. i Ćićarito Ernandez četiri minuta pre kraja.

Atletiko Madrid je slavio na gostovanju Laciju sa 3:1 i tako je čekirao kartu za osminu finala.

POGLEDAJ VIDEO: Lacio - Atletiko Madrid 1:3

Poveli su domaći golom Klosea u 19. minutu, ali je već posle dvadesetak minuta prednost bila na strani gostiju.

Kolumbijac Falkao je u 25. minutu asistirao Adrijanu za izjednačenje, a potom postigao dva gola za totalni preokret i veliko slavlje Madriđana.